Hotel Euvea in Neuerburg

Net over de grens, 140 kilometer van Maastricht, ligt Neuerburg, een schitterend vakantiegebied in de Duitse Eifel. Een gebied dat zich kenmerkt door haar groene bossen, diepe dalen, vulkaankegels en ronde kratermeren. Overal in het landschap stuit men op burchten, kastelen, kerken, kunstschatten en idyllische dorpen met schilderachtige vakwerkhuisjes, die getuigen van een bewogen verleden.

Het hotel beschikt over een restaurant, bar, sauna, solarium en verschillende vrijetijdsruimtes waar men zich kan vermaken met leuke spelletjes en creatieve bezigheden. De ruime kamers beschikken over TV, telefoon, twee gescheiden bedden, zithoek, internet en een eigen badkamer voorzien van douche en toilet.

Gedurende de reis worden excursies georganiseerd, waaronder een rondrit door het prachtige Eifelgebied met haar vele pittoreske dorpjes. Maar ook een bezoek aan Metlach, Trier, Luxemburg en een boottocht over de Moezel van Traben-Trabach naar Bendkastel Kues is mogelijk

 

Informatie 

N

Inclusief transfer vanaf opstapplaats Maastricht naar Neuerburg en terug in aangepaste luxe bus met rolstoellift en
kofferservice.

N

7 overnachtingen in volledig aangepaste één of twee persoonskamer met oproepsysteem, telefoon en TV.

N

Drempelloze eigen badkamer met aangepast toilet en douche.

N

Deskundige (medische) verpleegkundige begeleiding.

N

Verzorging op basis van vol pension in buffetvorm.

N

Gevarieerde excursies in aangepaste luxe bus met rolstoellift. Het programma is onder voorbehoud en kan wijzigen.

N

Diverse avondprogramma’s.

N

Afscheidsdiner.

Deze 8 daagse reis word  ingepland in 2023 op volgende datum

van zaterdag 29 juli t/m zaterdag 5 augustus
 

Heeft u interesse in deze vakantie? U kan via deze knop een gratis persoonlijk gesprek aanvragen.

Stichting Heinz

Met onze groep vrijwilligers zetten wij ons in voor de zeer kwetsbare groep, de gehandicapten met of zonder partner, ouderen, mantelzorgers en alleenstaanden.

Contactinformatie

Burg. Bar. van Hovellstraat 49
 6321 DB Wijlre
06-51672883
info@stichtingheinzreizen.nl
Volg ons op facebook