Heidehotel Bad -Bevensen

Aan de bosrijke rand van Bad Bevensen ligt Hotel Gästehaus Bad Bevensen. Dit hotel voldoet volledig aan de huidige eisen op het gebied van toegankelijkheid en moderne comfort voor een onbezorgde vakantie. Het hotel beschikt over een ruim restaurant, bar met openhaard, recreatieruimte, Wi-Fi, zonneterras, fitnessruimte en rolstoelvriendelijke bospaden naar de bostuin. Ook is er een fysiotherapeut aanwezig. Uw kamer is voorzien van een aangepaste douche met toilet, televisie, hoog-laagbedden en oproepsysteem. Het hotel is zeer geschikt voor gasten met een lichamelijke beperking.
De zeer gastvrije bediening geeft je meteen het vakantiegevoel. U kunt genieten van het adembenemende Kuurpark waar u uren door kunt flaneren of een bezoekje brengen aan de stad Bad Bevensen. Er worden verschillende excursies aangeboden o.a. naar Hamburg, Lüneburg, Celle en een verrassingstocht.

Informatie 

N

Inclusief transfer vanaf opstapplaats Maastricht naar Bad Bevensen en terug in aangepaste luxe bus met rolstoellift.

N

Kofferservice.

N

 7 overnachtingen in een volledig aangepaste één- of twee persoonskamer met TV, radio, telefoon en met oproepsysteem.

N

Drempelloze badkamer met aangepast toilet en douche.

N

Deskundige (medische) verpleegkundige begeleiding.

N

Verzorging op basis van volpension in buffetvorm.

N

Avondprogramma en diverse excursies.

N

Afscheidsdiner.

Het excursie programma is onder voorbehoud en kan wijzigen.

Deze 8 daagse reis word  ingepland in 2023 op volgende datum

   van zaterdag 3 juni t/m zaterdag 10 juni

 

Heeft u interesse in deze vakantie? U kan via deze knop een gratis persoonlijk gesprek aanvragen.

Stichting Heinz

Met onze groep vrijwilligers zetten wij ons in voor de zeer kwetsbare groep, de gehandicapten met of zonder partner, ouderen, mantelzorgers en alleenstaanden.

Contactinformatie

Burg. Bar. van Hovellstraat 49
 6321 DB Wijlre
06-51672883
info@stichtingheinzreizen.nl
Volg ons op facebook